Apraksts


Ja jums ieplīsa vai saplīsa stikla pakete plastikāta logam, tad steidzami stikla paketi vajag nomainīt- tas ir vienīgais iespējamais risinājums. Ka ari stikla paketes nomaiņa uz kvalitatīvākiem stikliem, palīdzes jums uzlabot siltumizolāciju un skaņas izolāciju.

Stiklu un stikla paketes nomaiņa
Stiklu un stikla paketes nomaiņa 2

Mūsu meistari uzņemsies visu nepieciešamo darbu kompleksu, demontes veco un uzstādīs jauno stikla paketi.

Ieplīsušu stikla paketes nomaiņa – darbs, kas pieprasa lielu precizitāti. Izpildīt visus darbus pašam neesot profesionālam ir grūti. Atsevišķos gadījumos vienkārši nav iespējams nomainīt stikla paketi nezinot dažas nianses, kā tas stiprinās rāmi.

Stiklu un stikla paketes nomaiņa 3

Kā notiek stikla paketes nomaiņa pvc logos?

Lai varētu veikt stikla paketes nomaiņu ir jāzina to precīzus izmērus. Pēc būtības vajag izgatavot tieši tādu pašu stikla paketi, kas tieši nofiksēsies pvc loga pie nomaiņas. Pēc jūsu zvana pie jums uz mājām atbrauks mūsu meistars, kas nomērīs logu un paņems priekšapmaksu. Uzreiz stikla paketes pasūtījums tiek nodots ražošana. Kad pasūtījums ir izgatavots pie jums izbrauc divi mūsu meistari ar jaunu stikla paketi un veic nomaiņu. Parasti stikla paketes nomaiņa aizņem ne vairāk kā 30 minūtes.

Stiklu un stikla paketes nomaiņa 4
Stiklu un stikla paketes nomaiņa 5

Cenas