Apraksts


Plastikāta logu siltināšana

Bieži vien pēc pvc logu montāžas īpaša uzmanība tiek pievērstā iekšējām aiļu apdarēm, bet ja neveikt ārējo aiļu siltināšanu, tad jebkuri jūsu mēģinājumi būs maz efektīvi. Ar laiku montāžas putas izžūst un nolobās, auksta gaisa plūsma tiek iekšēja aile, pārvieto rasas punktu tuvāk mājās sienai. Kā rezultāta uz ailēm veidojās kondensāts, sēnītē un pelējums.

Logu siltināšana 2
Logu siltināšana

No ārpuses nepieciešams aiztaisīt ciet aili un loga rāmi. No iekšpuses aili var nosiltināt ar dažādiem veidiem- minerālvati, putuplastu vai putupleksu. Galvenais pirms tām rūpīgi uztaisīt apmešanu pirms siltināšanas un aizšpaktelēt ciet montāžas putas.

Siltināšana ari paredz vērtņu regulēšanu ar iepriekšējo blīvgumiju maiņu. Šos darbus nepieciešams veikt vienu reizi 3-4 gados. Jo blīvgumijas mēdz izžūst, izsalt un rezultāta vairs nepilda savas funkcijas. Nepieciešams vecas blīvgumijas izņemt un ielikt jaunas.

Logu siltināšana 3
Logu siltināšana 4

Tajā paša laikā jācenšas nevis stiept blīvgumijas bet vienmērīgi sadalīt pa loga rāmi un vērtni. Pie tām jāpievērš uzmanība arī furnitūras regulēšanai. Šīs process ir sarežģīts, taču ir iespējams pielāgot logu vērtnes stingrību.

Cenas